На Кіцманщині долучилися до проведення заходу “Урок”

На виконання листа Міністерства соціальної політики від 09.08.2017 № 16038/0/2-17/37 «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», доручення заступника голови облдержадміністрації № 100-Г від 15.08.2017 року, наказу служби у справах дітей облдержадміністрації № 13 від 14.08.2017 року «Про організацію проведення у 2017 році профілактичного заходу «Урок».

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кіцманської РДА.

, з метою підтримки дітей, які потрапили в складні життєві обставини, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, з 15.08.2017 в районі розпочато проведення зазначеного заходу. В першу чергу обстежено житлово-побутові умови дітей в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах та визначено потребу  в підготовці до нового навчального року.

В рамках заходу «Урок», службою у справах дітей організовано та проведено благодійну акцію «Школяр», яка передбачена районною Програмою запобігання дитячій бездоглядності та захисту прав дитини в Кіцманському районі на період до 2018 року. 35 дітям, що опинились в складних життєвих обставинах та дітям, які переїхали з зони АТО роздано набори шкільно-письмового приладдя на загальну суму7000 грн.

 Крім того, 6 дітям вручено портфелі та канцтовари, надані службою у справах дітей ОДА.

Джерело: КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми