На Кіцманщині активно обговорювали легалізацію заробітної плати

26 вересня 2017 року, заступник голови райдержадміністрації Г. Мельничук провела нараду з питань легалізації заробітної плати та детінізації зайнятості населення в районі з  начальником Кіцманського управління обслуговування.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кіцманської РДА.

 громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Т. Шемчук, начальником Кіцманської ОДПІ І. Репіховським, головним державним інспектором Управління Держпраці у Чернівецькій області В. Моргочем, завідувачем сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення Кіцманської райдержадміністрації М. Гресем.

Під час наради проаналізовано стан оплати праці найманих працівників на підприємствах та в організаціях району всіх форм власності.  За інформацією Т. Шемчук, в районі значна кількість працівників, яким виплачують меншу законодавчо встановленого рівня заробітну плату відображається серед юридичних осіб. Серед бюджетних установ цей показник становить 41,3%.

Заслухавши  інформації усіх учасників наради, заступник голови райдержадміністрації Г. Мельничук дала низку доручень. Зокрема, активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо негативного впливу неофіційного працевлаштування та їх соціальний захист в майбутньому (проведення зустрічей в трудових колективах, флешмобів, виступів на місцевому радіо, публікацій в ЗМІ); направити листи до керівників підприємств з рекомендацією звернути увагу на заповнення статистичних звітів (форм) в частині зайнятості працівника на повний чи неповний робочий день; продовжити проведення рейдів (обстежень) щодо виявлення неофіційних  найманих працівників у роботодавців району.

Джерело: КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец