На екскурсії у пожежній частині побували студенти коледжу мистецтва

26 вересня на екскурсію до державної пожежно-рятувальної частини №4 завітали студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва. Підлітки були раді побувати в гостях у рятувальників, адже під час зустрічі вогнеборці змогли зацікавити дітей, продемонструвавши їм спорядження і техніку.

Повідомляє сайт ВИЖНИЦЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт ГУ ДСНС України в Черкаській області.

Та найперше, з чого розпочали зустріч вогнеборці, було те, що рятувальники пояснили присутнім, наскільки важливо дотримуватися правил пожежної безпеки, до чого можуть призвести пустощі з вогнем, що треба робити, щоб не допустити виникнення пожежі і як діяти, коли сталося загорання. Особливу увагу рятувальники приділили роз’ясненню правил пожежної безпеки у побуті.

Після такої бесіди вогнеборці провели для студентів пізнавальну екскурсію. Надзвичайники продемонстрували підліткам спеціальний бойовий одяг, в якому вони ліквідовують пожежі, спеціальне спорядження рятувальників, техніку, яка використовується у разі різних надзвичайних ситуацій. Фахівці Управління дали приміряти студентам захисні каски, навчили їх, як правильно користуватися вогнегасниками. Спробувати ліквідувати умовну пожежу зміг кожен охочий, що було і захопливо, і  корисно для дітей.

Джерело:  ВИЖНИЦЯ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец