На Чернівеччині священика звинувачують у зґвалтуванні

Чернівецька поліція заявила про священика, якому закидають підозри у зґвалтуванні, інформує Буковинська Округа  з посиланням replyua.net.

Згідно з повідомленням прес-служби Національної поліції міста Чернівці, трапилось все в неділю, 12 лютого. Поліцейські зазначають, що вони отримали звістку про ледь одягнену жінку,на якій було зафіксовано тілесні ушкодження. За словами потерпілої, вона напередодні відпочивала в одному з обласних сіл. Там її і було зґвалтовано чоловіком, який за повідомленням жінки, є священнослужителем. Жертва дала адресу, де проживає потенційний підозрюваний. Правоохоронці вирушили за цієї адресою для перевірки виклику. На місці працівники поліції виявили чоловіка, який відповідав тим описам, що назвала напередодні жінка. Крім того, поліцейські зазначили, що в житловому приміщенні священика було знайдено речі, власницею яких може бути потерпіла.

Представники Національної поліції регіону заявили, що наразі справа перебуває на етапі розслідування, тому інші подробиці поки не повідомляються. Зокрема не зазначається, священиком якої із конфесій є чоловік. Відомо тільки, що на даний момент підозрюваного не було затримано, так як поліцейські остаточно встановлюють всі обставини.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців