На Буковині зафіксовано масові отруєння пестицидами

У Чернiвецькiй областi 14 осiб захворiли через проведення розпилення городiв пестицидами. Як повiдомляє прес-служба Чернiвецької ОДА, 10-11 вересня до амбулаторiї загальної практики-сiмейної медицини села Перебикiвцi Хотинського району за медичною допомогою звернулось 14 хворих з скаргами на нудоту, блювоту, болi в епiгастральнiй дiлянцi, ломота в тiлi, слабкiсть, головна бiль, пiдвищення температури тiла в межах 370 – 390 .

Повідомляє сайт ХОТИН СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Молодий Буковинець.


Всього звернулось за медичною допомогою 14 осiб, з них троє дiтей.

Станом на 10.00 12 вересня 2017 року мешканцi села Перебикiвцi за медичною допомогою не звертались.

11 вересня 2017 року робоча група в складi спецiалiстiв Департаменту охорони здоров’я обласної державної адмiнiстрацiї, Державної установи Чернiвецький обласний лабораторний центр Мiнiстерства охорони здоров’я України та Головного управлiння Держпродспоживслужби у Чернiвецькiй областi виїхала в село Перебикiвцi Хотинського району для проведення епiдемiологiчного розслiдування, координацiї санiтарно-гiгiєнiчних та лiкувально-профiлактичних заходiв.

У ходi епiдемiологiчного розслiдування, зi слiв постраждалих протягом встановлено, що 05-10 вересня 2017 над селом Перебикiвцi проводились авiацiйнi роботи по застосуванню пестицидiв у сiльському господарствi. Пiд час цих робiт частина пестицидiв осiдала на городи мешканцiв, що призвело до часткового знищення посiвiв та погiршення стану здоров’я 14 осiб.

Внаслiдок погiршення стану здоров’я, протягом 10-11 вересня 2017 постраджалi звернулись в амбулаторiю загальної практики-сiмейної медицини села Перебикiвцi, де отримали медичну допомогу. Стан хворих вiдразу покращився i не потребував додаткових лiкувальних заходiв та госпiталiзацiї.

Державною установою Чернiвецький обласний лабораторний центр МОЗ України було вiдiбрано для дослiдження проби ґрунту таводи для визначення вмiсту пестицидiв.

Продовжується епiдемiологiчне розслiдування, проведення комплексу профiлактичних, санiтарно-гiгiєнiчних заходiв. Лабораторнi дослiдження тривають.

Ситуацiя знаходиться на контролi керiвництва обласної державної адмiнiстрацiї та вiдповiдних служб.

Джерело: ХОТИН СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:
Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення
Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?
Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців