На Буковині відбувся фестиваль “Полонинська ватра”

В районному центрі Чернівецької області, селищі Путила, пройшов 53-й районний фестиваль “Полонинська ватра”, який дає старт вигону худоби на полонини.

На фестивалі “Полонинська ватра” Косівщину представляли голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк та голова районної ради Павло Ванджурак.

На святі з нагоди виходу на полонини були присутні заступник голови Чернівецької обласної адміністрації Ігор Богатирець, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Варжевський, голова управи Всеукраїнського товариства “Гуцульщина” Дмитро Стефлюк. Також всіх присутніх на дійстві привітали парламентарі Василь Омельченко та Іван Рибак.

Цьогорічний фестиваль “Полонинська ватра” за збігом обставин співпав із відзначенням на теренах держави Дня пам’яті жертв політичних репресій, тому перед початком концертної програми жертв тоталітарного режиму всі присутні вшанували хвилиною мовчання. Священнослужителі відслужили панахиду за невинно вбитими земляками у 1937-1938 роках та загиблими воїнами АТО.

Опісля вшанування жертв політичних репресій на всіх присутніх на святковому дійстві чекало обрання ватага свята, запалення полонинської ватри, концерт та безпрограшна лотерея.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців