На Буковині проходитиме «Миколайчук-фест»

З 14 по 17 червня 2018 року у Вижниці відбудеться Відкритий фестиваль українського документального кіно «Миколайчук фест». Урочисте відкриття фестивалю заплановано на четвер, 14 червня, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля.

У програмі – творча зустріч з Народними артистами України Іваном Гаврилюком та Валентиною Ковальською та концертна програма за участю почесних гостей. Впродовж двох днів у кінотеатрі імені Шевченка транслюватимуть українське сучасне короткометражне кіно та фільми за участю Івана Миколайчука. Спеціальною подією фестивалю стане вечір-зустріч 15 червня з кінорежисером, Заслуженим діячем мистецтв України Василем Вітром та перегляд документального фільму «Іван Миколайчук. Тризна». Крім того 14 червня відбудеться ювілейний вечір тріо «Золоті ключі» у складі Народних артисток України Марії Миколайчук, Валентини Ковальської та Ніни Матвієнко з нагоди 50-річчя творчої діяльності, а наступного дня  всі охочі можуть насолодитись концертом «Іванові пісні» від Заслуженої артистки України Руслани Лоцман та «Народної філармонії». У будинках народної творчості району заплановано провести концерти за участю лауреатів та почесних гостей «Миколайчук-Фесту».

 

В день закриття фестивалю відбудеться вечір пам’яті кінорежисера Леоніда Кантера, громадянська акція в підтримку українського режисера Олега Сенцова та зустріч з творчою групою фільму Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги».

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців