На Буковині говорили про птахівничі господарства

23 червня 2018 року Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області провело навчальний семінар на тему «Дотримання ветеринарно-санітарних вимог на птахівничих господарствах».

Участь у заході взяли начальники районних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, начальники районних державних лікарень ветеринарної медицини, офіційні лікарі ветеринарної медицини, відомчі лікарі ветеринарної медицини птахогосподарств області.

Під час практичної частини семінару учасники розглянули порядок проведення інспекторської перевірки та епізоотичне обстеження птахогосподарства державними ветеринарними інспекторами.

Теоретична частина пройшла на базі Сторожинецької районної державної лікарні ветеринарної медицини, де учасники обговорили порядок проведення відбору проб крові та патологічного матеріалу від птиці для транспортування його в Чернівецьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби. Також присутні проаналізували виконання Державного плану моніторингу інфекційних хвороб птиці на території Чернівецької області, виконання програми державного ветеринарно – санітарного контролю сальмонельозу птиці у птахогосподарствах області та порядок утилізації трупів та боєнських відходів.

Особлива увага зверталася на підвищення рівня знань державними ветеринарними інспекторами щодо проведення інспекторських перевірок та епізоотичного обстеження птахогосподарств, виконання завдань офіційними і  уповноваженими ветеринарними лікарями щодо порядку проведення відбору проб крові та патологоанатомічного матеріалу, утилізації трупів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців