На Буковині 3505 громадян отримали легальну роботу

Відтак, за вісім місяців поточного року завдяки роботі  фахівців управління податків і зборів з фізичних осіб, саме така кількість буковинців отримали статус «офіційно працевлаштований» – наголошують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

Повідомляє сайт ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Чернівецької ОДА.

Як зазначають у фіскальному відомстві, порушення трудових прав громадян поки ще залишається поширеним явищем в діяльності бізнесу. Про це свідчить і статистика – кожна з перевірок виявляє порушення законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.

Загалом від початку поточного року працівники фіскальної служби області перевірили 61 господарників з питань виявлення фактів ухилень від оподаткування різного виду виплат, заробітної плати, видачі її за рахунок “тіньових” коштів.

За результатами здійснених заходів несумлінним бізнесменам  регіону донараховано майже 2,2 млн. грн. податку на доходи фізичнихта понад 1,5 млн.грн. єдиного соціального внеску.

У  регіональній фіскальній служба наголошують, – значна частина роботодавців усвідомлює важливість легальної виплати заробітної плати і працює в законодавчому полі. Однакє випадки, коли навмисно чи несвідомо працедавці допускають порушення.

Тому ті працедавці, які намагаються мінімізувати витрати, використовуючи працю громадян без оформлення трудових відносин, мають негайно вжити всіх необхідних заходів і усунути порушення в найкоротший термін. Інакше доведеться витрачатись набагато більше, ніж сплачувати податки за легально працевлаштованого працівника танести суттєві збитки через сплату колосальних штрафів – резюмують у відомстві.

Джерело: ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:
Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення
Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?
Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь
Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців