Хотинські школярі займатимуться у реконструйованому спортзалі

У Хотинській загальноосвітній школі №5  після капітального ремонту урочисто відкрили спортзал, цієї події чекали майже 10 років, пише сайт Хотин Сьогодні з посиланням на rayon.cv.ua.

Дотепер дітям на уроки фізкультури доводилося ходити у міську ДЮСШ чи на стадіон, що створювало незручності, займало чимало часу, якого менше залишалося безпосередньо на заняття.

Реалізувати реконструкцію вдалося завдяки плідній співпраці райдержадміністрації, районної та міської рад. Слід зазначити, що вартість ремонтних робіт становить майже 1,5 мільйона гривень. У спортивному залі повністю відремонтовано дах, замінено систему опалення, електромережу та встановлено нові прилади освітлення, виконано усі внутрішні роботи з повною заміною підлоги, вікон та вхідних дверей.

Із районного бюджету на реконструкцію виділили мільйон гривень. Фінансово підтримала і міська рада – з казни міста на це спрямовано 500 тисяч.

З нагоди цієї радісної події в оновленому спортзалі зібралися учні та вчителі школи, представники влади району та міста. Гості прийшли не з порожніми руками – закладу подарували спортивний інвентар, зокрема м’ячі, скакалки, обручі, гантелі та інше.

Учні віддячили концертною програмою з піснями, танцями та віршами, а гості бажали школярам нових успіхів у навчанні та спорті, адже вихованці закладу мають чимало досягнень у гандболі, футболі, легкій атлетиці та боксі. Можливо, саме заняття в оновленому спортзалі сприятимуть тому, що успіхів стане ще більше.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців