Громада Сокирянщини хоче зберегти заклад інтенсивного лікування ІІ рівня

Реформи мають сенс лише тоді, коли вони направленні на покращення життя людей, пише сайт Сокиряни Сьогодні з посиланням на Сокирянську РДА

Такі гасла лунали  під час тисячного народного віча, яке зібрало людей всіх населених пунктів Сокирянського району. Предметом зібрання люду стало проанонсоване створення в Чернівецькій області госпітальних округів, яке передбачає залишення в Сокирянському районі лікарні І ступеня, а жителям району пропонується надання послуг вторинного рівня в м. Хотин, що за 100 км від регіону.

На думку людей в Сокирянській лікарні створені всі умови для якісного надання медичних послуг, є сучасне обладнання, молоді фахівці, окрім того, район є найвіддаленішим від обласного центру (160 км), на його території знаходяться стратегічні об’єкти енергетичних підприємств Дністровського каскаду, 4 пункти пропуску через державний кордон, 2 з яких міжнародні, розташована Сокирянська виправна колонія (№67) відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області. Все це має неабиякий вплив на функціонування райлікарні та надання невідкладної медичної допомоги.

Зважаючи на всі ці чинники населення району підтримало рішення Сокирянської районної ради про забезпечення прав населення Сокирянського району на гарантований своєчасний доступ до послуг вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги належної якості на фоні впровадження медичної реформи та створення госпітальних округів. Мешканці району добре пам’ятають візит Прем’єр  – міністра України Володимира Гройсмана, його приємного враження від умов лікування в Сокирянській районній лікарні та запевнення про збереження сучасної медичної установи.

В підтримку Сокирянської районної лікарні виступали представники різних населених пунктів, пенсіонери, громадські діячі, зібрано десятки тисяч підписів.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців