Голова РДА провів розширену апаратну нараду

Сьогодні, 4 вересня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Швеця за участі голови районної ради Віктора Ілаша відбулася розширена апаратна нарада з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками територіальних представництв ЦОВВ, установ та організацій району, селищним головою, на якій розглянуто важливі питання життєзабезпечення району та підсумовано роботу за попередній місяць.

Повідомляє сайт КЕЛЬМЕНЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кельменецької РДА.

Під час наради йшлося про стан виконання планових бюджетних показників, проведення сільськогосподарських робіт, підготовку ґрунту до посіву озимини, хід будівництва водогону в Кельменцях, підготовку до опалювального періоду в бюджетних установах та організаціях, початок нового навчального року в освітніх закладах району, призначення субсидій на осінньо-зимовий період, проведення монетизації субсидій, заборгованості з плати за землю та податку за нерухомість, початок виплати пенсій за вересень, обстеження неблагополучних сімей, проведення ремонтних робіт із теплотраси Кельменецької центральної районної лікарні, ремонт доріг, заготівлю піску філією «Кельменецький райавтодор»  та інше.

Кожен з присутніх доповів про основні напрямки своєї роботи, зазначивши проблемні питання та пріоритети у роботі на наступний місяць.

Керівник виконавчої влади району наголосив на вчасній та якісній підготовці бюджетних установ та організацій до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр., оновленні та  розробленні містобудівної документації населених пунктів району.

Начальник фінансового управління РДА Марія Карапчієвська зазначила, що за 8 місяців  всі бюджети виконані, також планується їх виконання і за 9 місяців. Начальник управління освіти РДА Любов Мартинюк проінформувала про забезпечення харчуванням в навчальних закладах району пільгової категорії дітей, продовження роботи щодо забезпечення учнів підручниками, перевірку навчальних планів в освітніх закладах, підготовку до відзначення Дня фізичної культури та спорту.

Кельменецький селищний голова Сергій Буняк повідомив про продовження робіт із будівництва водогону, завершення ремонтних робіт у дошкільних установах, закуплення для них дров, заплановане встановлення  ще 9 відеокамер у селищі.

Про заготівлю 1100 тонн піску повідомив начальник філії «Кельменецький райавтодор» Тарас Мельник, який також проінформував про запланований ямковий ремонт доріг у Перківцях та Козирянах.

Заступник начальника відділу агропромислового та економічного розвитку Світлана Мельник  повідомила про сільськогосподарські роботи у районі, зокрема вже підготовлено ґрунту 3300 га, 460 га землі виорано на зяб.

Заступник директора із виховної роботи Кельменецького професійного ліцею Любов Перстинчик повідомила про продовження набору студентів у заклад до 1 жовтня.  Станом на 1 вересня набір становить 110 студентів при плані 150.

Джерело:  КЕЛЬМЕНЦІ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців