Голова ОДА провів важливий брифінг

Сьогодні, 11 серпня, за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука відбувся брифінг щодо створення в області та подальшої діяльності оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя та початку роботи мобільних точок доступу з інформування землекористувачів, землевласників щодо їхніх прав.

Повідомляє сайт ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Чернівецької ОДА.

Очільник виконавчої влади краю Олександр Фищук поінформував, про новостворений оперативний штаб, метою якого є реагування на незаконні дії у сфері земельних відносин. «Як голова оперативного штабу наголошую, що його діяльність спрямована на попередження  виникнення правопорушень протиправного захоплення земель чи збіжжя з виїздами на місце, зокрема, на підставі звернень самих власників. Також до штабу входять відповідні представники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів, аграрії краю, – зазначив посадовець. – На Буковині таких випадків не було, і нашим завданням буде недопущення їх виникнення».

Начальник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області В’ячеслав Хохуляк зазначив, що ініціатива створення такого виду штабів належить Міністерству юстиції України, і це відповідна реакція на негативні тенденції у сфері земельних відносин, які мають місце у деяких регіонах України. «Поруч з функціонування оперативного штабу працюватимуть мобільні точки доступу з інформування землекористувачів, землевласників щодо їхніх прав при центрах безоплатної вторинної допомоги у районах області. Головне – це попередити конфліктні ситуації, які можуть мати місце при використанні земель сільськогосподарського призначення, поінформувати  населення Чернівецької області про існуючу проблему, ознайомити землевласників та землекористувачів щодо їх прав та обов’язків».

Також повідомлено, що мобільні точки доступу розпочинають роботу вже сьогодні, окрім того, представниками Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області кожного тижня буде проводитися виїзні прийоми громадян з вищезгаданих питань у районах області.

Джерело: ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців