Довірливі буковинці “віддали” шараям майже 70 тисяч гривень

Жертвами різноманітних шахрайських схем стали п’ятеро мешканців Чернівецької області. Нині поліцейські встановлюють особи зловмисників, а громадянам радять бути уважним та обережним до збереження своїх заощаджень, пише БУКОВИНСЬКА ОКРУГА з посиланням на ГУНП в Чернівецькій області.

Двоє чоловіків навідалися до 86-літнього чернівчанина та розповіли, що його родич знаходяться у лікарні та потребує грошей для лікування. Дідусь без вагань віддав свої заощадження, а це 11 тисяч гривень, 450 євро та 31 долар США. Отримавши гроші, чоловіки зникли, і лише через деякий час дідусь поцікавився, що ж трапилося із родичем.

Ще двоє буковинців втратили майже 25 тисяч гривень при обміні коштів. 79-річний чернівчанин повірив шахраю та віддав 100 євро та 2 тисячі гривень, а 24-річна мешканка села Черешеньки Вижницького району втратила 20 тисяч гривень.

26-річний мешканець міста Вашківці перерахував 4320 гривень незнайомцю, як завдаток за придбання автомобіля. Після перерахунку коштів, зв’язок із так званим продавцем зник.

У іншому випадку, 50-річна мешканка села Бояни Новоселицького району «врегульовувала» неприємності сина. Жінка повелася на запевняння невідомої особи в телефонній розмові, про те що у сина проблеми і для їх залагодження необхідно 14 тисяч гривень. Лише після перерахунку коштів мати поцікавилася, де її син. На жаль, гроші вже були втрачені.

Поліція Буковини вживає всіх можливих заходів, аби встановити особи зловмисників. У той же час, поліцейські звертаються до громадян з проханням бути уважними та обережними при спілкуванні із невідомими особами, які просять чи вимагають віддати або перерахувати грошові кошти. Не ведіться на шахрайські хитрощі недобросовісних громадян.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців