Діти Заставнівщини навчатимуться в оновленій школі

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.
19.04.2017р. у Кадубовецькій ЗОШ І – ІІІ ступенів (директор школи А. Д. Бартошик) завдяки нашій владі,  зокрема, голові районної державної адміністрації Кітарю Ю. В., голові районної ради Капіцькому С. І., начальнику відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської РДА Матейчук М. Г., голові Кадубовецької сільської ради Ткачуку І. Д., депутату районної ради Воєвідко М. С. було здійснено заміну металопластикових вікон  на першому, другому поверхах та підвальному приміщенні школи, пише сайт Заставна Сьогодні з посиланням на Відділ освіти Заставнівської РДА.
Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Кадубовецької ЗОШ   І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки.
Ваша підтримка — свідчення  небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.
Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.  Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

Джерело: Заставна Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців