Діти шкільного віку Сокирянщини повинні приступити до навчання 1 вересня

З метою перевірки стану готовності дітей, які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, до початку нового навчального року працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації побували в селах Гвіздівці, Олексіївка та Новоолексіївка. Було відвідано 12 сімей, в яких обстежено умови проживання та виховання дітей. Особливу увагу звернуто на готовність школярів до початку нового навчального року, наявність необхідного одягу та шкільного приладдя. В ході розмови з батьками їх попереджено про необхідність неухильного виконання своїх обов’язків по вихованню дітей, в тому числі і щодо охоплення навчанням.

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Сокирянської РДА.

Окрім того, задля перевірки дотримання вимог чинного законодавства щодо продажу алкогольних та тютюнових напоїв особам до 18 років, а також праці неповнолітніх фахівці служби у справах дітей відвідали заклади громадського харчування та магазини вказаних сіл. Порушень норм закону не виявлено, однак власників закладів поінформовано про передбачену відповідальність.

Обговорюючи результати рейду, на нараді при керівнику апарату райдержадміністрації Аллі Серебрянській наголошено, що в зазначеному напрямку роботи одним з найголовніших чинників є раннє виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням, аби своєчасно надати відповідну допомогу. Профілактичні заходи будуть проведені у всіх населених пунктах району.

Джерело: СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ

 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців