Дітей відвели на екскурсію до КП «Сокиряни – благоустрій»

На сьогодні в Україні проблема смітників – одна з найважливіших серед проблем забруднення навколишнього середовища.

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Сокирянської міської об’єднаної територіальної громади.

У кожному людському помешканні утворюється величезна кількість матеріалів та виробів, які вийшли зі вжитку, починаючи від старих газет, пластикових пляшок, консервних банок, закінчуючи битим посудом, побутовою технікою. Сміття утворюється не лише у житлових приміщеннях, але і в підсобних приміщеннях магазинів, шкіл, лікарень, на вулицях, дорогах, полях і т. д.

На жаль, знайдуться лише поодинокі громадяни, котрі нестимуть обгортки від морозива бодай сто метрів, розшукуючи урну для сміття. Поступово наша країна перетворюється на великий смітник.

Проблема сміттєзвалищ існує і в нашому місті. Боляче дивитись, що чиясь байдужість забруднює нашу екологію і поступово скорочує тривалість життя майбутніх поколінь.

Саме задля цього, потрібно формувати у дітей знання  про екологічне забруднення нашої планети з раннього дитинства; вміння очистити її засобами  економного використання речей домашнього вжитку. Донести до їх розуміння знання про те, що  деякі речі можуть мати  «друге життя».

З цією метою діти ІІ молодшої групи №2  ДНЗ №1 «Веселка» з вихователем Слушняк Т.І., помічником вихователя Місюк А.П. та вихователем-методистом Гладкою Г.С., вирушили на екскурсію до КП «Сокиряни – благоустрій». Під час якої діти побачили важку працю працівників цієї сфери, зокрема двірників, які сортували пластикові пляшки в контейнера. Паранюк І.В., майстер дільниці благоустрою, гостинно зустрів дошкільнят, цікавою розповіддю, більш детально ознайомив маленьких дослідників, що відбувається з пластиковими пляшками в процесі переробки. Показав, як завдяки спеціальному обладнанню їх пресують – утворюючи «тюки», Ігор Васильович пояснив, що в подальшому з них будуть виготовляти іграшки та інші предмети домашнього вжитку. А на закінчення нашої екскурсії Ігор Васильович, звернувся до діток із проханням: «Діти запам’ятайте  та своїм  батькам передайте, що сміття потрібно сортувати і про чистоту нашого міста дбати!»    

Тому, нехай наш европейський вибір починається з банально знайомого, але такого складного принципу – «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Джерело: СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців