Чернівчан закликають інформувати про неякісне обслуговування в громадському транспорті

Звернення необхідно подавати до муніципального контакт-центру в певному форматі, інформує сайт БУКОВИНСЬКА ОКРУГА з посиланням на ТИПОВІ ЧЕРНІВЦІ .

Чернівчан закликають повідомляти про факти неякісного обслуговування в маршрутках та тролейбусах, невиконання перевізниками договорів в муніципальний контакт-центр.

Мова йде про поганий санітарний стан транспортного засобу, неетичну поведінку водія або кондуктора, відсутність у водія ідентифікатора з П.І.Б. і фотографією, відмову надати пасажиру квиток, голосну музику у салоні, відсутність у салоні інформації про перевізника, маршрут із зазначенням усіх зупинок та графіком (розкладом) руху, вартість проїзду, права та обов’язки водія і пасажира, а також паління або розмову водія за кермом, неправильне паркування на зупинках та порушення правил посадки і висадки пасажирів, графіків і розкладів руху, на соціальних маршрутах – відмову у безоплатному проїзді громадянам, які мають таку пільгу.

Свої звернення необхідно подавати до муніципального контакт-центру в форматі: № маршруту, № транспортного засобу, дата, час та зміст скарги). У повідомленні необхідно зазначати дату, час, номер маршруту, номер транспортного засобу, зміст порушення, за можливості надається фотофіксація, а також контактні дані осіб, які погодилися стати свідками. На основі цих звернень формуватимуться акти та застосовуватимуться до перевізників штрафні санкції.

Довідка
Муніципальний контакт-центр – 15-80, 588-888, (050) 222-1580 та (096) 222-1580.

Джерело: БУКОВИНСЬКА ОКРУГА

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців