Чемпіонат Сокирянщини з футболу набирає обертів

Минулих вихідних відбулись ігри ІІ туру Чемпіонату Сокирянщини з футболу. Футболісти с. Михалкове приймали команду «Спарта» Вашківецька ОТГ, господарі зробили висновок після стартової поразки і перемогли з рахунком 4:1. Голи забивали: Сергій Бірюк, Іван Жук, Максим Колеснік та Роман Матвійчук, у гостей відзначився Владислав Кишка.

Романківчани вдома перемогли футболістів с. Селище 2:0, голи на свій рахунок записали Петро Лисий та Руслан Романчук.

Гравці Сокирянськї ОТГ проявили гостинність і поступились команді с. Сербичани з рахунком 2:3. Олександр Заришняк та Олександр Яковина забивав за господарів. У гостей відзначились: Артур Руть, Валерій Олійник та Ростислав Юрко.

Слід відмітити, що у складі команди с. Сербичани виступає троє рідних братів Олійників. Батько футболістів Валерій Олійник в минулому був хорошим гравцем.

У неділю футбол завітав у с. Шебутинці, де місцева команда поступилась гравцям «Легіону» з с. Грубна з рахунком 1:2 (відзначились: Андрій Архилюк, Василь Варварюк та Олег Паладійчук).

Завершальним поєдинком ІІ туру був матч у с. Білоусівка, де господарі приймали команд с. Ожеве. За підбором гравців обидві команди претендують на найвищі місця в Чемпіонаті. Рахунок у зустрічі був відкритий на третій хвилині авто голу Олег Олійник с. Білоусівка. На перерву команди пішли з різним настроєм, адже господарі вигравали 2:0. У другому таймі було забито 3 м’ячі. Перемога – за футболістами с. Білоусівка 3:2. (У господарів забивали: брати Олег Олійник – 2 м’ячі та Сергій Олійник – 1 м’яч). У гостей відзначились Олександр Бурлака та Володимир Мороз). Глядачі, яких було чимало, були в захваті від цього поєдинку.

Чого не скажеш про стан футбольного поля, яке має бути кращим.

Першу червону картку Чемпіонату одержав Максим Коломієць (с. Білоусівка). Рішення по гравцю прийматиме контрольно-дисциплінарний комітет.

Якщо у минулому році за два перших тура було забито 38 м’ячів, то у нинішньому – 43.

У ІІІ турі зустрічаються:

  • 26.05: Ожеве – Михалкове, Сербичани – Шебутинці, Селище – Сокирянська ОТГ.
  • 27.05: Грубна – Булоусівка, Вашківецька ОТГ – Романківці.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців