Буковинців просять повідомляти про прояви вандалізму на дорогах краю

Служба автодоріг закликала не нищити дорожні знаки

Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області щороку виділяється певна сума коштів на експлуатаційне утримання доріг краю, в тому числі на безпеку дорожнього руху.

Служба використовує ці кошти таким чином, щоб наші дороги були у задовільному проїжджому стані та належним рівнем безпеки дорожнього руху, з відповідно нанесеною розміткою, встановленими дорожніми знаками та світильниками зовнішнього освітлення, щоб хоч трошки наблизитись до європейських стандартів.

“Та радіти цим успіхам дорожникам та всім учасникам дорожнього руху доводиться недовго, адже поводження окремих осіб на дорогах буковинського краю, інакше як вандалізмом, ми назвати не можемо. Боляче дивитись, як обабіч траси валяються обірвані дроти, поламані світильники, дорожні знаки та сигнальні стовпчики”, – йдеться у повідомленні прес-служби САД у Чернівецькій області.

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області закликає всіх небайдужих громадян краю бережливо ставитись до дорожнього майна, адже від нього залежить людське життя та здоров’я, виявляти та протистояти проявам вандалізму, терміново повідомляти про ці випадки Службі на її електронну адресу sad_chv@cv.ukrtel.net, або на номер телефону – 0372-583-884, а також звертатись в органи Національної поліції.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців