Буковинці продовжують надавати допомогу військовим, які перебувають у зоні АТО

31 січня, відбулась прес-конференція представників Координаційного центру з надання  матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО, пише сайт БУКОВИНСЬКА ОКРУГА з посиланням на Чернівецьку ОДА

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять 4 військових, зокрема, капітана Андрія Кизила, молодшого сержанта Володимира Бальченка, солдата Дмитра Оверченка, сержанта Володимира Крижанського, які загинули 29 січня у боях за Авдіївку.

Відтак, під час прес-конференції проінформовано про волонтерську діяльність за минулий тиждень.

Доброчинці висловили вдячність усім небайдужим буковинцям за надану для військовослужбовців, що перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, матеріальну допомогу у розмірі 3754 гривні.

Зокрема, кошти передано Центру визволення полонених для ремонту автомобіля «Буковинка», який раніше військовим передавали волонтери, та на закупівлю знарядь праці для побутових потреб.

Окрім того, волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош подякував Чернівецькому військовому лісгоспу, територіальному сервісному центру МВС у Чернівецькій області та підприємцям МТК «Калинівський ринок» за надані 50 л дизпалива ,20 л бензину та автомобільну фарбу для автомобілів УАЗ, котрі після ремонтних робіт будуть доправлені на передову.

Також  волонтери повідомили, що минулого тижня військовослужбовці 80-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ отримали від небайдужих краян продукти харчування, подушки, теплі в’язані речі та  телевізор.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців