Буковинці активно здають нелегальну зброю

У поліції нагадують: добровільна здача зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів дозволяє уникнути адміністративної та кримінальної відповідальності. Упродовж перших 5 днів місячника добровільної здачі зброї цією можливістю скористалися 16 жителів області, інформує сайт БУКОВИНСЬКА ОКРУГА з посиланням на ГУНП у Чернівецькій області.

Станом на 6 квітня до відділень та відділів поліції Чернівецької області громадяни здали 42 одиниці зброї та 19 одиниць спецзасобів. Серед зданого – 22 одиниці мисливської гладкоствольної і 5 – мисливської нарізної зброї. Крім цього, до поліції здано 12 одиниць холодної та 2 – саморобної зброї. Також громадяни здали 8 газових пістолетів і 11 пристроїв травматичної дії.

Від початку місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів до поліції також здано добровільно 232 штуки боєприпасів до зброї різних калібрів, 4 снаряди та 1 міну часів Другої світової війни.

Загалом, завдяки добровільній здачі зброї та боєприпасів, 16 буковинців не було притягнуто до кримінальної відповідальності. Громадяни, котрі незаконно володіють зброєю, до 30 квітня можуть здати її до поліції та уникнути відповідальності.

Джерело: БУКОВИНСЬКА ОКРУГА 

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців