Буковинського працівника поліції затримано на хабарі

Суму у розмірі 1000 доларів США заступник керівника одного з районних відділів вимагав за  вирішення питання про непритягненнядо кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження, повідомляє сайт БУКОВИНСЬКА ОКРУГА з посиланням на ГУ НП у Чернівецькій області

Співробітники Управління внутрішньої безпеки в Чернівецькій області ДВБ Національної поліції України спільно з працівниками інспекції особового складу Управління кадрового забезпечення ГУ НП в Чернівецькій області та працівниками обласної прокуратури у ході проведення комплексу заходів викрили протиправну діяльність заступника начальника районного відділу поліції.

 

В Україні поширюється жахливий вірус

 

Зловживаючи службовим становищем, майор поліції вимагав у жителя одного з районів області неправомірну вигоду за сприяння у закритті кримінальних проваджень, порушених за фактами шахрайської діяльності.

7 жовтня поліцейський отримав частину грошової вигоди у розмірі 400 доларів США. 10 жовтня під час передачі решти суми (600 доларів США) заступника начальника районного відділу було задокументовано та затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Останнього поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Відомості про даний факт внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Такі дії караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

«Подібні випадки є недопустимими в лавах оновленої поліції. Незалежно відпосад, звань та вислуги років в правоохоронних органах,  порушники Закону будуть нести відповідальність згідно чинного законодавства. Ми і надалі будемо вживати всіх заходів щодо викриття хабарників серед поліцейських» – зауважив начальник Головного управління Національної поліції Сергій Пілігрім.

 

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців