Буковинського майстра лісу визнано винним у службовій недбалості

19 жовтня, Вижницький районний суд Чернівецької області визнав винним майстра лісу Національного природного парку «Вижницький» у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України (службова  недбалість), повідомляє сайт БУКОВИНСЬКА ОКРУГА з посиланням на Прокуратуру Чернівецької області


Доведено, що  23 березня 2015 року обвинуваченому було ввірено під охорону 424,7 га лісу. З серпня 2015 по квітень 2016 року він не здійснював відповідні обстеження ввіреного йому під охорону лісу та допустив незаконну порубку  дерев, завдавши таким чином істотної шкоди державним інтересам на загальну суму понад 260 тис. грн.

В Україні поширюється жахливий вірус

За вчинення вказаного правопорушення суд призначив охоронцю природи покарання у виді 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням владних повноважень, організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських обов’язків, строком на 1 рік 6 місяців.

Зважаючи на те, що засуджений свою вину визнав та підписав угоду з прокурором про визнання винуватості, на підставі ст. 75 КК України його звільнено від відбування основного покарання з випробуванням на 1 рік 6 місяців.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців