Буковина на пороховій бочці

10 серпня на вул. Калинівській у м. Чернівці місцевими мешканцями на відкритій території було виявлено невідомий предмет ззовні схожий на вибухонебезпечний, пише БУКОВИНСЬКА ОКРУГА.

Прибувши на місце події працівники групи піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області, обстежили знайдений предмет та встановили, що це артилерійський снаряд калібру 152 мм часів І Світової війни. Піротехніки вилучили небезпечну знахідку та знешкодили її у встановленому порядку.

Всього з початку року в Чернівецькій області виявлено 110 застарілих боєприпасів часів минулих світових війн. Управління ДСНС України у Чернівецькій області застерігає громадян: для запобігання загибелі чи травмування людей при виявленні підозрілих предметів, потрібно пам’ятати та дотримуватися правил безпеки. В жодному випадку не можна торкатися підозрілого предмету чи намагатися розібрати його. Місце знахідки потрібно обгородити. Для цього можна використати любі підручні засоби, проте найкраще підходять предмети яскравих кольорів. Після цього слід відразу зателефонувати до народної служби порятунку 101 і повідомити про знахідку. Пам’ятайте, що правильні дії дозволять зберегти ваше життя та здоров’я.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців