Активіст розповів про поліцейське свавілля на Буковині (ФОТО)

Під час поліцейського «відпрацювання» у місті Хотин, що на Буковині, правоохоронці погрожували водієві автоматом, вибили скло в його автомобілі, а 15-річного сина-діабетика довели до приступу. Про це повідомляє сайт БУКОВИНСЬКА ОКРУГА з посиланням на сторінку активіста «Дорожнього контролю» Віталія Мацьоцького у Facebook

За словами активіста Віталія Мацьоцького , у ніч на 8 жовтня близько опівночі чернівецькі патрульні разом з анонімними автоматниками проводили відпрацювання в Хотині. Тоді Віталію подзвонив водій, який просив допомогти йому. Судячи з пояснень, його зупинили поліцейські, пояснивши це тим, що в водія не горить габарит. Правоохоронці попросили його вийти з машини і пред’явити документи, але водій погодився лише пред’явити документи.

Тоді патрульний відступив назад, і говорити з водієм підійшов автоматник, одягнений «за останнім писком НАТОвського зразка». Він прицілився у вікно і почав відраховувати три секунди, щоб водій вийшов. На рахунок «три» він вибив дулом автомата вікно і з фразами на кшталт «синок, сюда» і «ти шо, бл*» поліція витягнула з машини і водія, і його неповнолітнього пасажира.

 

Юлія Зозуля: “Хочу, щоб українці не чули страшні цифри “200” і “300””

 

Обох обшукали та відібрали телефони, на які знімалася вся «сцена». Через таку стресову ситуацію у 15-річного пасажира, який виявився діабетиком, почався приступ. І дитина, і водій благали викликати «швидку», і тільки через певний час правоохоронці зателефонували у 103. Лікарі встановили у хлопця підйом рівня цукру в крові у понад 4 рази. Підлітка госпіталізували, а водія забрали на освідчення, залишивши його машину з розбитим склом на узбіччі. За результатами освідчення у водія не знайшли жодних речовин у крові.

Просто у лікарні на водія склали постанову «за неосвітлений номерний знак» і протокол «за непокору вимозі працівника поліції» (ст. 185 КУпАП). Коли водій попросив з’ясувати, хто був тією особою з автоматом, йому відповіли, що це засекречений боєць секретного спецпідрозділу.

В УПП Чернівців активісту Віталію Мацьоцькому не дали жодних пояснень, натомість запропонували звернутися з письмовим запитом.

Як зазначає Віталій, посилаючись на власні джерела, той неадекватний автоматник – це беркутівець, який успішно склав переатестацію. Йому також повідомили, що той момент, коли дулом вибивали шибу, на потрапив на відео з потративних поліцейських камер – готують версію про «забули увімкнути».

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців